Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze światłami drl Magneti Marelli LPQ080, mrugają

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem ze światłami drl Magneti Marelli LPQ080, mrugają

    Big Wojtek, to proste, zobacz jak będzie się sprawował przez te 3/4 miechy, jak auto ubezpieczone, jeździj nim, a Occie odstaw i wtedy podejmiesz decyzje, masz czas :wink:
    Golas27, mechanik od Reń sprawdził całą instalację, nie było nigdzie ubytków. Jedynie radio padało, ale to normalne w nich, że raz działają, raz nie, zresztą nawet sam sprawdzałem czy tamtędy nie ucieka prąd, nie ubywało. Teraz jest "nowe" z allegro.
    Problem polega na tym, że około minuty po zamknięciu czujki żrą dużo więcej prądu niż powinny, sam robiłem pomiary i wychodziło 0,25-0,3A, potem spadało dopiero do 0,03/04 A, wszelkie keylessy zamki i duperele, jak robi się 2km w jedną stronę, to po jakimś czasie potrafi zejść nisko prąd, tymbardziej jak auto nie garażowane. Zgodnie z książkami serwisowymi jak auto latało większe naloty, to aku nie był tak często wymieniany. najczęściej jak kręciło się w koło komina.
    zatem wszystko przed Toba :P :P wiadomo, że ori aku dużo wytrzymuje, może na Niemcy wstawiali lepsze :wink:

  • #2
    Problem ze światłami drl Magneti Marelli LPQ080, mrugają

    Witam.
    W związku z tym, że moje auto nie zostało wyposażone w światła do jazdy dziennej, miesiąc temu zakupiłem w sklepie światła drl Magneti Marelli LPQ080. Problem polega na tym, że podczas odpalania silnika lampki błyskają na chwilę, gasną a następnie zaświecają się normalnie. Kolejny przypadek to gdy właczę dmuchawę na max prędkość światła gasną na sekunde i znowu świeca pełna mocą. Także podczas przełączania samochodu na gaz światła 2 razy mrugną i świecą pełna mocą. Samochód Skoda Octavia II Tour 2012r 1.6 MPI z LPG Landi Renzo Omegas. Światła prawidłowo podłączone, kabelek sterujący podpięty pod brązowy (grupa VAG) kabel zasilający światła postojowe. Proszę o poradę.
    bastek1080

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X